• Pościel dla dzieci HOP DESIGN Terrazzo

The Symbol : 1858

Pościel dla dzieci HOP DESIGN Terrazzo

165.00
opak To the virus Vault
Shipping within 3 dni
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Phone order: + 48 785 922 720

Leave your phone

TERRAZZO (LASTRIKO) to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich w mediach społecznościowych. Twoje dziecko będzie zachwycone kolorowym wzorem.

Terrazzo należy do kolekcji graficznej pościeli HOP DESIGN, która łączy w sobie najlepszy design, odpowiedzialną produkcję i niewiarygodnie miękki materiał, który jest certyfikowany międzynarodowym znakiem Öko-Tex.

Certyfikat Öko-Tex zapewnia bezpieczeństwo Twojego dziecka. Oznacza on, że tkanina jest wolna od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu i zabronionych barwników.

Korzystamy z naturalnej bawełny 100% o delikatnym satynowym splocie, co sprawia że Twoja pościel jest miękka i zwiewna, dzięki czemu sen Twojego dziecka będzie lekki, a tkanina zapewni odpowiedznią cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci.

Pościel zapakowana jest w elegancki satynowy worek, który wykorzystasz w przyszłości na różne sposoby np. do przechowywania bielizny i innych cennych drobiazgów.

Materiały i wykończenie: 
Materiał: 100% bawełna o delikatnym satynowym splocie, co nadaje Twojej pościeli niezwykłej delikatności. 
Wzór: nadruk cyfrowy o wysokiej rozdzielczości co zapewnia wysoką ostrość, nasycone barwy i trwałość. Każdy egzemplarz jest szyty z innej części materiału, dlatego wzór jest unikatowy. 
Produkcja: tkanina jest wyprodukowana w Polsce i posiada certyifkat Öko-Tex, co oznacza, że jest wolna od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu i zabronionych barwników. 
Zamykanie: ukryty zamek błyskawiczny 
Inne komponenty: Wszystkie komponenty użyte do produkcji pochodzą od lokalnych dostawców: zamki błyskawiczne, suwaki, nici, metki, opakowanie etc.

Odpowiedzialność: 
Produkujemy lokalnie w Polsce z troską o środowisko naturalne. Nasi partnerzy to rodzinne firmy, z którymi stawiamy na długotrwałe relacje. Dbamy o wysokie standardy produkcji.

Zestaw zawiera jedną poszwę na kołdrę oraz jedną poszewkę na poduszkę (w zależności od wybranego wariantu).

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question